Ahi Evran Üniversitesi Sinema Topluluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahi Evran Üniversitesi Sinema Topluluğu

sinema hakkında herşey...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İvedik'in oyunu geliyor!!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın

İvedik'in oyunu geliyor!! Empty
MesajKonu: İvedik'in oyunu geliyor!!   İvedik'in oyunu geliyor!! Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 2:09 am

"Recep İvedik " ile izlenme rekorları kıran Şahan Gökbakar, film karekterinin adını taşıyacak bir oyun için çalışmaların başladığını söyledi. İşte Gökbakar'ın İvedik hayranlarını sevindiren açıklaması.

"Recep İvedik'in bilgisayar oyunu geliyor"

Zaman Pazar'dan Salih Zengin'in sorularını yanıtlayan Şahan Gökbakar, "Bilgisayar oyunlarını çok seviyorsunuz. Recep İvedik'in bir oyunu yapılsa neler olurdu?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Çok güzel olur. Bununla ilgili projeler olacak zaten. Faruk Aksoy üzerinde çalışacak, yakında oyunu geliyor. Vaktimin yüzde 45'ini bilgisayarda oyun oynayarak geçiriyorum. Şu an PES2009 oynuyorum, oyunda 17 yaşında başladım şu an 29'undayım ve Barcelona'ya geldim düşün.
Bilgisayar ilk çıktığından beri oyun oynuyorum."

Bilgisayar oyunlarına olan düşkünlüğüyle tanın Gökbakar, "Oyunlar sana ne katıyor?" sorusuna da "Hiçbir şey katmıyor da mevcut hayatın sana getirdiği sıkıntıları alıp götürüyor. Kafa boşaltıyor. 'İnsanları hayattan koparıyor filan, inanmıyorum buna. Bence kötü alışkanlıklardan uzak da tutuyor" dedi.
http://ahisinematoplulugu.yetkinforum.com

İvedik'in oyunu geliyor!!
1 sayfadaki 1 sayfası