Ahi Evran Üniversitesi Sinema Topluluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahi Evran Üniversitesi Sinema Topluluğu

sinema hakkında herşey...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

forum cokmu karısık bana mı öle geldı:)

3 posters
YazarMesaj
emoss

emoss

Kadın

forum cokmu karısık bana mı öle geldı:) Empty
MesajKonu: forum cokmu karısık bana mı öle geldı:)   forum cokmu karısık bana mı öle geldı:) Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 11:17 pm

mrb arkadASlar ya forum bana biraz karısık geldı bakıyorum sankı degısıyo sürekliii daha sade ve net olsa ii olur bence işinize karısmak gibi olmasında Embarassed drunken
pasiflora_esr
set görevlisi
set görevlisi
pasiflora_esr

Kadın

MesajKonu: Geri: forum cokmu karısık bana mı öle geldı:)   forum cokmu karısık bana mı öle geldı:) Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 3:39 pm

Smile canım benim kusura bakmayın biraz deişiklik yapıym derken ben karıştırdım..malesef pek tecrübeli deilim Embarassed ama elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışlıyorum.. en yakın zmnda halletcem inş. canım Wink
abidin

abidin

Erkek

MesajKonu: Geri: forum cokmu karısık bana mı öle geldı:)   forum cokmu karısık bana mı öle geldı:) Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:58 pm

yok karısık degıl bn cozdum ama aklım da kalmasın dıye sorayım fılm ındırebılecegızmı burdan yoksa sadece izleme olacak

forum cokmu karısık bana mı öle geldı:)
1 sayfadaki 1 sayfası